Acele et! İş fırsatı sunan, üniversite sertifikalı eğitimlere indirimli kaydol!

İnsan Kaynakları Yönetimi! İnsan Kaynakları kurumların yapı taşlarından biridir. Çünkü bir işi başarmak için doğru kişileri doğru pozisyonlara yerleştirmek gerekir. Bunu yapmanın yolu da doğru İnsan Kaynakları Yönetiminden geçer. Doğru İnsan Kaynakları Yönetimi ise doğru eğitimden. Doğru eğitimin yolu da Boğaziçi Enstitüsünden. Öyleyse sıkı durun. Size İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi hazırladık. Alanında uzman bir akademisyen bu eğitimi sizler için tasarladı ve en iyisi olması için tüm bilgi birikimini aktardı. Bu benzersiz fırsattan yararlanmak sizin elinizde. Fırsat yakınlarınızda, sizi bekliyor.

Bu eğitimle;

 • En yeni ve kullanılabilir bilgiye ulaşacaksınız.
 • İnsan tiplerini tanıyacak, insan yönetiminde gelişiminize yeni halkalar ekleyeceksiniz.
 • Doğru insan yönetimi yapacak, başarı kazanacaksınız.
 • Siz işinize değer katacaksınız. Bu da sizi yöneticilerinizin gözünde değerli ve vazgeçilmez yapacak.
 • Bunların gerçekleşmesi, sadece ve sadece birkaç tık ötenizde. Boğaziçi Enstitüsü online eğitim platformunda, İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitiminin sayfasını açtığınızda akıllı bar sizi yönlendirecektir.

 

Eğitmen

Dr. Öğr. Üyesi Elif BAYKAL / Boğaziçi Üniversitesi 2006 & Medipol Üniversitesi Akademisyen

Kursa Nasıl Kaydolurum?

1-İndirimli kurs fiyatının altında ki  HEMEN AL  butonuna tıklayarak eğitimi sepetinize eklersiniz.

2-Sertifika adres sayfasına ulaştığınızda Enstitü öğrenci kaydınızı ve sertifikayı talep ettiğiniz adresi oluşturursunuz.

3-İşlemi onayladığınızda başvurunuz alınır. Ödemeniz sonrası eğitime hemen başlarsınız.

Eğitim Başlama Tarihi

Eğitime aynı gün başlarsınız. Enstitü öğrenci işleri, kurs ödemenizden sonra  öğrenciliğinizi onaylamaktadır. Enstitü Uzem sisteminde ki  eğitime aynı gün zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz. Eğitim bitiminde başarınızı kanıtlamak için onaylı sertifikanız adresinize gönderilir. Sertifikanız tüm devlet kurumlarında geçerlidir ve başvurularda kullanabilirsiniz. Sertifikanızın adresinize ulaşma süresi ise ortalama 3-4 gündür. Enstitü öğrenci işlerine gelerek sertifikanızı elden de alabilirsiniz.

Eğitimi Ne Zaman Bitirebilirim?

Eğitim içerikleri videolar ve pdf'lerden oluşmaktadır. Eğitimin bitirilme süresi eğitime ayıracağınız zaman ve bireysel öğrenme hızınıza göre değişkenlik göstermektedir. Akademisyen ve uzmanların oluşturduğu bu kursta eğitimin bitirilme süresini öğrencimiz kendi belirlemektedir.

Sertifika Üzerinde Kaç Saat yazmaktadır?

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi sonunda başarılı tüm öğrencilerimiz 60 saatlik onaylı belge almaktadır.

Belgemi Avrupa'da Kullanmak İstiyorum

Eğitimler, üniversite akademisyenleri ve alanında uzman hocalar tarafından verilmektedir. Enstitü eğitimleri uluslararası ICSE (international certification service in education) kurumu tarafından onaylıdır. Mezuniyet belgelerinizi (sertifika-transkript-ıcse onayı) tüm Avrupa'da kullanabilirsiniz.

Mezun olan öğrencilerimiz belgelerini İngilizce veya Almanca olarak talep edebilir.

Online İnsan Kaynakları  Yönetimi Eğitiminde Neler Öğreneceğim?

Rekabetin çok hızlı olduğu günümüzde işletme  yönetim anlayışı farklılaştırmakta ve insan kaynağı yönetimini işletme yönetiminin en kritik  unsuru haline getirmektedir. Bilgiyi üretebilen ve uygulayabilen, dolayısıyla katma değerinin sonsuzluğuna vurgu yapılan insan faktörü, İK Yönetiminin stratejik yönünü ortaya koymaktadır. Özetle bireysel ve kurumsal öğrenme sürecini kalıcı rekabet avantajına dönüştürmek, insan kaynaklarının vazgeçilmez önceliği olmuştur. Bu noktada, hazırladığımız bu eğitim ile hedeflenen; Kurumların ihtiyacı olan nitelikli insan kaynakları uzmanlarının yetiştirilmesidir. Online İnsan Kaynakları Eğitim içeriklerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İnsan kaynakları eğitimleri sonunda alacağınız insan kaynakları sertifikası sayesinde iş hayatınızda da önemli bir etki yaratabilirsiniz. İnsan kaynakları yönetimi kursu İstanbul Boğaziçi Enstitüsü tarafından sizlere sunulmaktadır. İnsan kaynakları kursu İstanbul ve çevresinde insan kaynakları uzaktan eğitim sertifika programları olarak en kaliteli şekilde sizlere sunulmaktadır.

 

İnsan Kaynakları Online Eğitim İçin Gereksinimler

En iyi insan kaynakları sertifika programı İstanbul Boğaziçi Enstitüsü bünyesinde siz değerli öğrencilerimize sunulmaktadır.

 • Öğrencilerin başlangıç seviyesinde bilgisayar kullanmayı bilmeleri ve öğrenme disiplinine sahip olmaları yeterlidir.

İnsan Kaynakları Nedir?

İnsan kaynakları bir organizasyonda pozisyonuna bakılmaksızın, her düzeyde hizmet veren çalışanları kapsayan bir kavramdır. Geçmişte çalışanları tanımlamada yaygın olarak kullanılan bir diğer kavram ise “personel”dir. İster insan kaynağı, isterse de personel olarak adlandırılsın, insan artık günümüzde işletmeler için ayırt edici bir rekabet unsuru, temel yetenek olarak kabul edilmektedir ve bu kabul, insan kaynağının yönetimini daha da önemli hâle getirmektedir. Bir iş ortamında insan kaynaklarının işletmeye, bireye ve çevreye yararlı olacak biçimde, yasalara da uyularak, etkili bir biçimde yönetilmesini sağlayan işlev ve çalışmaların tümü  olarak tanımlanan İnsan kaynakları yönetimi, her işletmede farklı amaçlara hizmet etmekte, farklı sorumlulukları üstlenmektedir. İnsan kaynakları ile ilgili görevleri yerine getiren insan kaynakları yönetiminin bir işletmede temel amacı, bir yandan işletmenin verimliliğini artırmak, diğer yandan ise çalışanların yaşam kalitesini yükseltmektir. İnsan kaynakları kursu sizi insan kaynakları alanında yeterli donanıma ulaştırmayı amaçlar.

İKY’nin bir organizasyonda çalışanları doğru seçerek, onlardan en verimli ve etkili yararlanmanın yol ve yöntemlerini bularak işletmenin verimliliğini artırması önemlidir. Bunun yanı sıra insan kaynakları yönetiminin çalışanların iş ortamında mutlu ve insanca yaşaması ve çalışması, bir başka ifadeyle, çalışma yaşamının kalitesinin artırılması için de faaliyette bulunması gereklidir. İKY’nin bu noktaya gelişi, şüphesiz tarihsel bir süreç içinde, yaşanan birçok gelişmeyle birlikte gerçekleşmiştir.

İnsan kaynakları; firmaların istihdam profilini belirleyen, iş başvurularında başvuran adaylar arasından firma kriterlerine en uygun olanları seçen, onları seçerek işe alan, şirkete oryantasyon yani uyum sağlama süreçlerini takip eden ve çalışanların firmaya ilişkin taleplerini alan departmandır. Yani “İnsan Kaynakları Nedir?” denildiğinde kısaca firmadaki tüm personelin şirkete verimli olarak firma kalitesini artırmaya yönlendirilmesinden sorumlu bir birimdir şeklinde tanımlanabilir.

Bu anlamda insan kaynaklarının dayandığı temel ilkeleri belirlemek gerekirse;

 • Çalışanların doğru şekilde geliştirilip yönlendirilerek verimliliklerini artırmak ve bu verimlilik artışının firmaya uzun dönemli kazanımlar sağlamasına yardımcı olmak
 • Çalışanların ekonomik, sosyal ve psikolojik ihtiyaçlarını karşılayabilecek uygulamalar geliştirmek
 • Çalışanların yetenekleri doğrultusunda kendilerini eğitebilecekleri çalışma ortamlarını oluşturmak
 • Hem firmanın hem de çalışanların hedeflerini göz önünde bulundurmak.

 

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

İnsan kaynakları sertifika programı sürecinde insan kaynakları kursu üzerinden elde edeceğiniz bilgiler ile sertifikanıza sahip olabilirsiniz. İnsan kaynakları sertifika programı uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir. Uzaktan insan kaynakları eğitimi sayesinde istediğiniz yerde istediğiniz cihazdan derslere erişebilirsiniz. İnsan kaynakları eğitimi sonrasında alacağınız insan kaynakları sertifikası ile birçok kurumda çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

 • İnsan Kaynakları uzmanları ve yardımcıları ,
 • Kariyerine insan kaynakları alanında yön vermek isteyenler,
 • İnsan Kaynakları danışmanları,
 • İnsan Kaynakları  alanında uzmanlaşmak isteyenler,
 • Yeni mezunlar,
 • Çalıştıkları kurumda İnsan Kaynakları departmanına geçmek isteyenler ,
 • İnsan Kaynakları çalışanları,
 • Özgeçmişine İnsan Kaynakları ile ilgili tecrübelerini katmak isteyen çalışanlar ve öğrenciler.
 • Bu alana ilgi duyan herkes katılabilir.

 

İnsan Kaynakları Uzaktan Eğitim Süreci

Uzaktan eğitim insan kaynakları sürecinin sonunda insan kaynakları eğitim sertifikası elde edeceksiniz. Online insan kaynakları eğitimi ve insan kaynakları online sertifika programı sizlere tamamiyle internet üzerinden erişilebilir ve istediğiniz her yerde dinleyebileceğiniz ders imkanları sunar. Bu sayede insan kaynakları eğitimi erişim açısında kolaydır. Ayrıca sadece insan kaynakları eğitimi değil insan kaynakları sertifikası da internet üzerinden erişilebilir durumdadır.

 • Eğitim programı, uzaktan eğitim (interaktif)  formatında hazırlanmıştır.
 • Eğitimlere katılım için sınırlama yoktur. İstediğiniz   zamanda ve yerde, internete bağlı olduğunuz tüm cihazlardan  eğitim alabilirsiniz.
 • Online eğitim süresi, bireysel performans ve eğitim hızınıza göre değişmektedir. Öğrenmek için eğitim modülünü ve sınavlarını 72 saatte tekrarlarla bitirmeniz en etkili yöntemdir.
 • Sertifika sınavı web sitemiz üzerinden yapılır, sınava katılmak için belirli bir gün sınırlama bulunmamaktadır.
 • Sınavda başarılı olan katılımcılar veya eğitimlerin tamamını bitiren katılımcılar sertifika almaya hak kazacaktır.
 • Sınavda başarılı olamayan katılımcılar dilediği kadar tekrar yapabilirler.
 • Eğitimin sonunda Boğaziçi Başarı Sertifikanızı  alabileceksiniz.
 • Eğitimin sonunda üniversite onaylı sertifika alacaksınız.
 • Eğitimin sonunda uluslararası akredite olan İngilizce sertifika alacaksınız.

 

Eğitime Neden Katılmalısın ?

İnsan kaynakları uzmanı eğitimi sonunda insan kaynakları yönetimi sertifika sürecine dahil olacaksın. Alacağın sertifika sana iş dünyasında önemli bir yarar sağlayacaktır.

 • İnsan Kaynakları  eğitimini uluslararası akreditasyon kurumu Cardcert onaylı eğitim kurumundan almak için.
 • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olmak için.
 • İşinizde yükselmek ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını yakalamak için.

 

Program sonunda üç sertifika alacaksınız:

1-) Boğaziçi Enstitüsü İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Sertifikası

2-) Üniversite onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Sertifikası.

3-) Uluslararası akredite olan İngilizce İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Sertifikası alacaksınız.

İnsan Kaynakları Eğitim Sertifikalarımız uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. 

 

 

 

Kurum

Boğaziçi Enstitüsü

Boğaziçi Enstitüsü

 • 5.00 Eğitimci Puanı

  info@istanbulbogazicienstitu.com

  Eğitim Hayallerinizi Gerçekleştirir

  Eğitim Değerlendirmesi : 5.00 Puan
  Toplam : 3 Yorum

  • %100
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0
  5.00

  Eğitim Puanı

  Eğitim Değerlendirmesi : 5.00 Puan
  Toplam : 3 Yorum
  • %100
  • %0
  • %0
  • %0
  • %0

  {{dil.yorumlar}}

  {{yrm.yazar}}

  {{yrm.baslik}}

  {{yrm.yorum}}

  Boğaziçi Enstitüsü : {{yrm.cevap}}
  {{dil.yorum_ekle}}

  • {{dil.oylama_sorusu}}

    589.00 TL
  399.00 TL